Zaloguj

Książka MF

Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową tożsamość finansową.

Świadomość, nieświadomość czy ignorancja finansowa? Czy zastanawiałeś się kiedyś kim jesteś w świecie finansów i jaka jest Twoja finansowa tożsamość?

Wejdź z nami do świata finansów osobistych, odkryj swoje miejsce na rynku finansowym i w świadomy sposób rozpocznij proces bogacenia się przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa!

Czemu potrzebujesz tej książki?

Każdy z nas znajduje się w grze na rynku finansowym, często nie zdając sobie sprawy z własnej pozycji i przeciwników. W efekcie wielu z nas tkwi w nieświadomości lub ignorancji finansowej przez całe swoje życie, tracąc najważniejsze aktywo – czas. Dlaczego tak jest?

 • 01

  Brak finansowej edukacji:

  Podstawowa edukacja w Polsce prawie całkowicie pomija edukację finansową. Uczymy się wielu rzeczy, ale nie dowiadujemy się, jak zarządzać finansami osobistymi, inwestować, czy budować finansową przyszłość. "Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową tożsamość finansową." wypełni tę lukę w Twojej wiedzy i zmotywuje Cię do świadomego gospodarowania majątkiem.

 • 02

  Wygodne rutyny:

  Często pozostajemy w strefie komfortu, przyzwyczajeni do rutynowych zachowań finansowych, które mogą być nieskuteczne lub wręcz szkodliwe. Dzięki książce "Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową tożsamość finansową" zrozumiesz jakie nawyki mogą Cię hamować, przełamiesz rutynę i zmienisz myślenie o zarządzaniu finansami.

 • 03

  Kultura konsumpcjonizmu:

  Zagłębiamy się w kulturę konsumpcjonizmu, goniąc za niepotrzebnymi rzeczami i reklamowymi obietnicami szczęścia. "Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową tożsamość finansową." wskaże Ci, jak odnaleźć równowagę między konsumpcjonizmem a budowaniem finansowego bezpieczeństwa.

 • 04

  Chaos informacyjny:

  W dobie wszechobecnego Internetu i mnóstwa sprzecznych informacji  trudno odsiać wartościowe treści od błahego szumu. W tej książce przedstawię Ci kluczowe informacje w zwięzły i rzetelny sposób, dzięki czemu uporządkujesz wiedzę i poczujesz się pewniej na rynku finansowym.

Co zyskasz, dzięki książce "Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową tożsamość finansową”?

 • Zbudujesz zdrową finansową tożsamość:

  Finanse to jeden z głównych obszarów w życiu każdego gospodarstwa domowego. Kształtowanie w sobie postawy świadomości finansowej i jej rozwój to klucz do zdrowych i bezpiecznych finansów. W książce MF odkryjesz, czym jest świadomość finansowa, a także dowiesz się czemu posiadanie jej otwiera drzwi do finansowego bezpieczeństwa.

 • Docenisz wartość czasu – najważniejszego aktywa w Twoim życiu:

  Mówi się, że czas to pieniądz. Moim zdaniem czas to najważniejszy nakład inwestycyjny w życiu. Uświadomienie sobie jego kluczowego znaczenia pomoże Ci w podejmowaniu przemyślanych decyzji finansowych i uniknięciu pułapki bierności.

 • Dowiesz się, jak efektywnie budować swój majątek:

  Zarabiasz, oszczędzasz, wydajesz… a czy analizujesz, w jakim kierunku rozwijasz swój majątek? Metamorfoza Finansowa dostarczy Ci narzędzi, które pomogą Ci aktywnie i świadomie się bogacić. Dzięki tej książce zrozumiesz, czym jest zdrowa filozofia majątkowa.

Dlaczego książka "Metamorfoza Finansowa Zbuduj zdrową finansową tożsamość." może być właśnie dla Ciebie?

 • 01

  Dla osób, dla których ważne jest, by podejmować mądre finansowe decyzje i chcących zyskać pewność i kontrolę nad swoimi finansami:

  Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową finansową tożsamość." pomoże Ci zrozumieć w co, o co i z kim tak właściwie grasz na rynku finansowym, umożliwiając Ci bardziej świadome i efektywne zarządzanie swoimi finansami.

 • 02

  Dla tych, którzy chcą wyeliminować nieświadome przeszkody i błędy w rozwoju swoich finansów osobistych:

  Z tą książką zrozumiesz mechanizmy działające na rynku finansowym. Dzięki temu dowiesz się jakich pułapek unikać i jak dysponować zarobionymi pieniędzmi z korzyścią dla siebie. 

 • 03

  Dla doceniających ważność i znaczenie swojego czasu:

  Dzięki tej książce zrozumiesz, czym jest zdrowa filozofia majątkowa. Ta wiedza pomoże Ci optymalnie wykorzystać czas w procesie osiągania finansowych celów.

 • 04

  Dla tkwiących w pułapce bierności i odkładających swoje finansowe sprawy na później:

  Książka stanie się motywującym przewodnikiem, który pomoże Ci zidentyfikować szkodliwe finansowe rutyny i zmienić myślenie o zarządzaniu finansami osobistymi.

Co wchodzi w skład książki?

 • Wiedza, czym jest świadomość finansowa i w jaki sposób kształtować swoją tożsamość finansową.

 • Omówienie, opis zasad gry i pułapek na rynku finansowym.

 • Zrozumiałe infografiki i podsumowania, zwiększające efektywność nauki.

 • Obszerny dodatek, z którego dowiesz się jak świadomie budować swój majątek.

SKORZYSTAJ Z BONUSU

Nie czekaj – już dziś pobierz darmowy fragment "Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową finansową tożsamość." i dowiedz się więcej o zdrowej filozofii majątkowej! 

Pobieram

Poznaj autora książki

Dawid Kozioł

Ekspert w dziedzinie finansów osobistych.

Akcjonariusz i wiceprezes Investment Partners S.A., współwłaściciel Kanału YouTube Agent Specjalny, współzałożyciel projektu #Finansowozalezni. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie planowania i prowadzenia działalności w branży finansowej, które skutecznie wykorzystuje w pracy zarówno zawodowej, jak i edukacyjnej. 

Dawid to pomysłodawca ruchu Metamorfozy Finansowej i twórca książki "Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową finansową tożsamość." Jego misją jest rozwijanie finansowej świadomości w naszym społeczeństwie, a napisana przez niego książka stanowi wyraz jego pasji i zaangażowania. Przez swoje działania, Dawid inspiruje ludzi do transformacji swojego życia finansowego i dzieli się wiedzą, aby pomóc im osiągnąć stabilność i sukces w zarządzaniu pieniędzmi. 

Dodatkowe Korzyści

 • Większa kontrola nad finansami

  Dowiesz się, czym jest świadomość finansowa i zrozumiesz dlaczego warto wydatkować zarobione pieniądze z korzyścią dla siebie.

 • Zdrowe nawyki finansowe

  Dzięki tej książce poznasz zdrowe nawyki finansowe, które pomogą Ci osiągnąć stabilność finansową.

 • Mądre i świadome zarządzanie

  Wiedząc w co, o co i z kim tak właściwie grasz na rynku finansowym unikniesz wielu pułapek tego świata: popadania w konsumpcjonizm i zadłużania się.

Opinie

 • Bardzo merytoryczna książka, którą powinien przeczytać każdy. W Polsce brakuje edukacji finansowej, a ta książka jest świetnym narzędziem, aby wspomóc edukację Polaków.

  Adam

 • Edukacja finansowa to temat, który ciągle jest pomijany. Ta ksiażka świetnie przekazuje w bardzo prosty sposób jak się do tego tematu zabrać. Atutem tej ksiązki jest to że czyta się ją szybko i lekko.

  Km87

 • Lekkie pióro, krótkie rozdziały, ważna tematyka - naprawdę dobrze się czyta. Po za tym jedyna taka Polska książka chyba dotykająca świadomości finansowej jako takiej - a nie tylko jak inwestować - czyli level wyżej. Polecam

  Marcin

 • Książka z kategorii finansowych. Zdecydowanie polecam. Bardzo dobrze komponuje się z Finansową fortecą (Marcin Iwuć) i Inwestowania dla każdego (Inwestomat.eu). Przedstawia zagadnienia finansowe tam gdzie dwie inne mało wspominają albo nic. Mnóstwo porad odnośnie budżetu domowego. Razem z darmowym kursem online niezbędna pozycja dla każdego, kto chce zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

  Pasieka_Dobrzanka

 • Książka jest idealnym przewodnikiem dla osób, które nie kontrolowały dotychczas swoich finansów, a chciałyby dokonać metamorfozy w swoim życiu finansowym, a przez to budować kapitał z myślą o realizacji celów życiowych w przyszłości np.: na emeryturę, świadomie zadłużać się i chronić swoje życie, zdrowie oraz majątek. Książka może pełnić ważną rolę edukatora finansowego i źródła wiedzy ekonomiczno-finansowej, a zastosowanie w swoim życiu zasad w niej przedstawionych do zarządzania własnymi finansami daje szansę na zwiększenie dobrobytu gospodarstwa domowego i zbuduje jego bezpieczeństwo finansowe.

  prof. Waliszewski

 • Polecam każdemu kto chce zrozumieć swoje finanse i świadomie pracować z nimi. Mnóstwo wiedzy , podanej językiem prostym i zrozumiałym. Wydanie - najwyższa jakość. Dla wielu stanie się początkiem zmian, tego jestem pewien.

  Mariusz

 • Świetna książka, w sposób przejrzysty i prostym językiem wyjaśniony jest sposób działania ze swoimi finansami osobistymi i jak budować swój majątek. Jest tu również opisany zawód planera finansowego, którego zadaniem jest pomoc w budowaniu majątku przy pełnym bezpieczeństwie budżetu domowego. Są także przytoczone proste sposoby jak wyjść z zadłużenia. Poleca każdemu, kto chce w sposób świadomy zarządzać swoim budżetem i być bezpiecznym finansowo niezależnie od sytuacji w gospodarce.

  Bogusław

Zamów swój egzemplarz!

Dochody ze sprzedaży książki pozwolą pokryć nam część kosztów projektu, dzięki czemu tysiące osób będzie mogło skorzystać z bezpłatnych narzędzi Metamorfozy Finansowej.

Książka

Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową finansową tożsamość.

Dawid Kozioł

87 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni to 87 zł

Zamów książke

Po kliknięciu zostaniesz przekierowany do sklepu Grzegorza Kusza, gdzie możesz nabyć swój egzemplarz książki

Książka + Ebook

Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową finansową tożsamość.

Dawid Kozioł

147 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni to 147 zł

Zamów książke

Po kliknięciu zostaniesz przekierowany do sklepu Grzegorza Kusza, gdzie możesz nabyć swój egzemplarz książki

Ebook

Metamorfoza Finansowa. Zbuduj zdrową finansową tożsamość.

Dawid Kozioł

87 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni to 87 zł

Zamów książke

Po kliknięciu zostaniesz przekierowany do sklepu Grzegorza Kusza, gdzie możesz nabyć swój egzemplarz książki